top of page

Muštáreň

🧃ROZBIEHAME SLUŽBU MUŠTOVANIA ŠTIAV

Priatelia, máme pre vás veľkú novinku na ktorej pracujeme posledné 3 roky (ďalších 10 rokov o nej snívame) a veľmi sa z nej tešíme! Koncom minulého roka ste možno zachytili našu kampaň na opravu budovy, v ktorej mala vzniknuť muštáreň. Oprava staršej budovy sa zatiaľ nekoná, avšak muštáreň spúštame v menšom priestore, priamo v areáli našej firmy Bioplant v Ostraticiach. Okrem výroby štavy pre nás a ďaľšie firmy, chceme aby linka slúžila najmä záhradkárom a ľuďom s prebytkami ovocia na spracovanie ich vlastnej štavy.

🍎ČO VÁM VIEME PONÚKNUŤ?

Ak máte doma prebytky jabĺk alebo iného ovocia, vieme vám vylisovať čerstvú alebo pasterizovanú šťavu na 78°C. Tak, aby si uchovala všetky zdravé zložky a chuť. Vaše ovocie umyjeme, podrvíme, vylisujeme na 100% štavu a po pasterizovaní naplníme do 5 alebo 3 litrových sáčkov s pohodlným čapovacím ventilom, vďaka ktorému po otvorení vydrží šťava čerstvá až tri týždne.

🍒AKO BUDEME FUNGOVAŤ?

Len na objednávku na novom tel. čísle +421 908 648 775, kde si s vami vopred dohodneme termín. Začíname už tento štvrtok 2. novembra. 

🍐PODMIENKY:

  • Treba si vopred dohodnúť termín na  +421 908 648 775

  • Ovocie treba doniesť bez hnilých častí, pripravené na muštovanie - ovocie u nás umyjeme, ale už ho nebudeme preberať.

  • Minimálne množstvo ovocia je 50kg a treba ho priniesť v bedničkách, bedniach alebo vreciach. Vyberiete si 5l alebo 3l balenie.

  • V závislosti od kvality ovocia môžte očakávať výťažnosť od 50 do 65%

  • Vieme vám vyrobiť aj čerstvú šťavu bez pasterizácie do vlastnej nádoby

🍇CENNÍK:

Začíname uvádzacími cenami:

1 Liter – 0,50 € bez DPH – ​Cena za 1l muštovania a pasterizácie z jadrového ovocia ( jablká a hrušky) z Vami prineseného ovocia.

1 Liter – 0,60 € bez DPH – Cena za 1l muštovania a pasterizácie z ostatného ovocia a zeleniny (hrozno, červená repa, kôstkoviny, mrkva,..) z Vami prineseného ovocia a zeleniny.

Bag – sáčok 3 alebo 5 l – 0,50 € bez DPH

Box- krabica 3 alebo 5 l – 0,7 € bez DPH

K cene za 1l muštovania a pasterizácie je potrebné pripočítať cenu Bagu – sáčku a Boxu – krabice. Bag – Sáčok je nevyhnutne potrebný k naplneniu zapasterizovaného muštu. Box -Krabica nie je nevyhnutná, je určená pre bezpečné uchovanie Bagu – sáčku. Voľba výberu 3 alebo 5 l Bag in Box balenia je na zákazníkovi. V prepočte na 1l finálneho produktu sa však viac oplatí 5l balenie.

🌳Ak ste väčšia prevádzka, firma alebo máte ovocný sad, vieme vám vypracovať ponuku na mieru na +421 908 648 775 alebo jozef@bioplant.sk 

 

Tešíme sa na Vás!

bottom of page