top of page

Služby

Muštáreň 

V roku 2023 spúšťame výrobu štiav s pasterizovaním pre veľkých aj malých zákazníkov, Na vlastnej linke, už od 50kg. Pre všetky info ohľadom mušťovania a štiav kliknite nižšie alebo volajte: +421 908 648 775

Screenshot 2023-10-30 at 10.45.16 AM.png

Samozber
 

Prvé jahodové pole určené na samozber sme pre vás

v Ostraticiach vysadili už v roku 1995.

 

Každá z doposiaľ 24 sezón je iná a obohacujúca o nové skúsenosti pri ich pestovaní. Tak ako pri každom ovocí,

odrôd jahôd je obrovské množstvo a pravidelne ich pre

vás obmieňame. V minulosti ste už u nás mohli ochutnať vysadené odrody ako napr. Darselect a Sonata, posledný

rok sú to na 10 hektároch skorá odroda Clery a neskoršia Joly.

 

Jahody sú vystlané slamou, preto je zber jahôd možný za každého počasia. Ak sa náhodou ponáhľate, na poli tiež predávame už nazbierané jahody.

Najbližšie roky plánujeme samozber rozšíriť o menší bezreziduový sad kôstkovín a jadrovín so širokým sortimentom ovocia.

Pre firmy - Veľkoobchod
 

Sme hrdí členovia ovocinárskeho združenia BONUM s centrom v Dunajskej Lužnej, ktoré zabezpečuje skladovacie, triediace a baliace kapacity pre najväčšie ovocinárske firmy na Slovensku. Cez BONUM sa naše ovocie distribuuje na pulty slovenských predajní, supermarketov a exportuje sa v EÚ pod značkou Dobrý Ježko(R).

Tiež ponúkame ovocie veľkoodberateľom a na tržnice do okolitých miest pre lokálnych predajcov. Napíšte nám so žiadosťou o spoluprácu.

Screen Shot 2020-04-16 at 18.15.25.png

Školské ovocie
 

Sme zapojení v programe Európskej Únie na podporu konzumácie slovenského ovocia na školách, vďaka týždennému rozvozu sa takto k nášmu ovociu dostane 18000 detí na takmer 100 školách. Ak ešte nedodávame ovocie na vašu školu, neváhajte nás kontaktovať s možnosťou spolupráce.

ovocie.jpg

Štepenie
 

Od decembra do apríla náš tím zamestnancov každoročne zaštepí takmer 3 milióny kusov ovocných stromčekov najvyššej kvality pre veľké európske škôlky, ktoré putujú na výsadby sadov do celého sveta.

bottom of page