• Jozef Žatko

Novinky v predajni a posledný deň zberu 2020


V piatok 6.11. sme posledný deň zberali jablká v tomto roku, posledné týždne bolo veľmi mokro, preto sa zberalo komplikovane, opatrne a s množstvom blata. Túto atmosféru zachytili na návšteve kolegovia z Tržnice Nivy u ktorých si môžte nakúpiť naše produkty ak ste z okolia Bratislavy.

V tieto týždne u nás nájdete asi najviac odrôd jabĺk za celý rok. Niektoré ako Gala, Golden alebo Fuji postupne vyskladňujeme z komôr až do Mája, avšak chuťovky ako Granny Smith, Kanadská Reneta a mnohé ďalšie sú na predajni ešte pár nasledujúcich týždňov. Neváhajte ochutnať všetky a nájsť si tú svoju odrodu.

Už druhý mesiac pokračujeme predajom stromov a mesiac ešte určite potiahneme, až kým nezačne mrznúť. Nájdete u nás takmer všetko do záhrady. Pre presný stav skladu vám poradí náš personál na predajni na ť.č. +421908977926. Katalóg sťahujte tu.

Čáká nás mesiac opráv v sadoch, klčujeme starý Topaz, kde sa na jar bude dosádzať a pomaly sa chystáme na štepenie stromčekov. Navštívte nás!

542 views0 comments

Recent Posts

See All

Štepenie 2021, rez stromov a príprava na jarný predaj

Od začiatku januára režeme stromy, štepíme 3,5 milióna kusov stromčekov pre novovznikajúce sady a pripravujeme sa na predaj stromov ktorý začne hneď ako nám rozmrzne pôda, tj. koncom februára. Navštív